Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Батьківська ручка | + |
| Бортики | - |
| Вес | 4,98 кг кг |
| Висота батьківської ручки | 62-90 см |
| Висота керма | 53-57 см |
| Высота сидения | 32-36 см |
| Колеса | 10" піна |
| Максимальная нагрузка | до 50 кг кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Музичний | - |
| Особенности | - регулювання відстані сидіння від керма; - з'ємні допоміжні колеса; - нерухома батьківська ручка "штовхай-хапай" — малюк вчиться керувати сам, а ви завжди можете підштовхнути чи впіймати дитину; - педалі трансформуються у підніжки. |
| Повна довжина | 78 см |
| Подсветка | - |
| Підшипники | ABEC-7 |
| Рекомендований вік | від 1,5 року |
| Розмір сидіння | 20х13 см |
| Ручки | Гумові |
| Складний | + |
| Ширина керма | 33 см |
- Цена: 3 800 ₴










