Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Батьківська ручка | + |
| Бортики | + |
| Вес | 4,42 кг кг |
| Висота батьківської ручки | 78-96 см |
| Висота керма | (55)61-77 см |
| Высота сидения | 27-32 см |
| Гальмо | Ножне на задньому колесі |
| Заднє колесо | 75х40 мм |
| Максимальная нагрузка | до 60 кг кг |
| Материал рамы | Формований пластик |
| Музичний | + |
| Особенности | • М'який завужений бортик для шкільної підтримки дитини; • Музична платформа, що світиться; • Допоміжні колеса для керування батьків; • Легка трансформація (без викрутки). |
| Передні колеса | 108х45 мм, PU, світяться |
| Платформа | 27х14 см |
| Подсветка | + |
| Підшипники | ABEC-7 |
| Рекомендований вік | від 1 року |
| Розмір сидіння | 21х11 см |
| Ручки | Цільний пластик |
| Складний | + |
| Управление | Нахил керма |
- Цена: 2 300 ₴


