Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7,48 кг кг |
| Висота керма | 56 см |
| Высота сидения | 31 см |
| Колеса | 220х75 мм, PP |
| Максимальная нагрузка | до 50 кг кг |
| Материал рамы | Формований пластик |
| Музичний | + |
| Особенности | - кнопки керування музикою, сигнал; - перемикач руху (вперед/назаж); - мотор: SZ 380, 6V, до 15 000 об/хв, мотор на одне заднє колесо; - швидкість: до 4 км/год; - запас ходу: до 1,5 год або до 4 км; - акумулятор: 6V 4.5Ah; - час зарядки: 8–10 годин. |
| Повна довжина | 88 см |
| Подсветка | + |
| Рекомендований вік | від 1,5 року |
| Розмір сидіння | 21х16 см |
| Ручки | Гумові |
| Складний | - |
| Ширина керма | 44 см |
- Цена: 5 150 ₴










