Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Батьківська ручка | + |
| Бортики | + |
| Вес | 5,62 кг кг |
| Висота батьківської ручки | 85-90 см |
| Висота керма | 55 см |
| Высота сидения | 31 см |
| Заднє колесо | 195х55 мм, піна |
| Максимальная нагрузка | до 50 кг кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Музичний | - |
| Особенности | - піддашок; - підніжки; - кошик; - батьківська ручка, що повертає. |
| Передні колеса | 250х63 мм, піна |
| Подсветка | - |
| Рекомендований вік | від 1 року |
| Розмір сидіння | 14х20 см |
| Складний | - |
| Ширина керма | 40 см |
- Цена: 2 800 ₴







