
влевовправо
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батьківська ручка | + |
| Бортики | + |
| Вага | 5,62 кг кг |
| Висота батьківської ручки | 85-90 см |
| Висота керма | 55 см |
| Висота сидіння | 31 см |
| Заднє колесо | 195х55 мм, піна |
| Максимальне навантаження | до 50 кг кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Музичний | - |
| Особливості | - піддашок; - підніжки; - кошик; - батьківська ручка, що повертає. |
| Передні колеса | 250х63 мм, піна |
| Підсвітка | - |
| Рекомендований вік | від 1 року |
| Розмір сидіння | 14х20 см |
| Складний | - |
| Ширина керма | 40 см |
- Ціна: 2 800 ₴






