Дитячий самокат з сидінням 2 в 1 Scooter Dream M2
- Немає в наявності
2 500 ₴
+380 (67) 593-35-92
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий самокат з сидінням 2 в 1 Scooter Dream M2
2 500 ₴
Немає в наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батьківська ручка | - |
| Бортики | - |
| Вага | 3,2 кг кг |
| Висота керма | (65)58-74 см |
| Гальмо | Ножне на задньому колесі |
| Заднє колесо | 77х45 мм, PU, світиться |
| Колір | М'ятний |
| Максимальне навантаження | до 90 кг кг |
| Матеріал рами | Формований пластик |
| Музичний | + |
| Особливості | • Ліхтарик із трьома режимами; • музична платформа, що світиться; • Платформа із гумовими вставками для кращої фікції ноги; • Легка трансформація (без викрутки). |
| Передні колеса | 118х48 мм, PU, світяться |
| Платформа | 33х13 см |
| Підсвітка | + |
| Підшипники | ABEC-7 |
| Рекомендований вік | від 1,5 року |
| Розмір сидіння | 28х12 см |
| Ручки | Цільний пластик |
| Складний | + |
| Керування | Нахил керма |
- Ціна: 2 500 ₴
