
Ступінь у ванну Lorelli Disney Світло-рожевий
- В наявності
- Код: 10130350553
488,80 ₴
+380 (67) 593-35-92
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча підставка-ступенька для ванни Lorelli
Підставка виготовлена з міцного та безпечного пластику з антиковзним гумовим покриттям. Призначена підставка для того, щоб дитина могла дістати до умивальника та самостійно здійснювати туалетні процедури.
Розміри виробу: 40х28х14 см.
Матеріал: пластик із гумовим покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 40 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик для купання |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-рожевий |
- Ціна: 488,80 ₴
