
влевовправо
Сидіння для купання Happy Bubbles Рожевий
- В наявності
- Код: 10130950004
953,16 ₴
+380 (67) 593-35-92
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сидіння для купання Happy Bubbles
Дитяче сидіння для ванни Happy Bubbles призначене для дітей віком від 7 до 16 місяців і з максимальною вагою до 13 кг. Це сидіння забезпечить вашій дитині комфорт і безпеку під час купання. Виріб має ергономічну форму спинки та перегородки, що допомагає дитині почуватися комфортно і безпечно.
Сидіння оснащене чотирма нековзкими присосками, які надійно фіксують його на дні ванни, забезпечуючи додаткову стійкість. Спеціальні язички на присосках дозволяють легко знімати сидіння з поверхні. Компактні розміри та легка вага роблять це сидіння зручним у використанні та зберіганні.
Особливості
Ергономічна форма спинки
Ергономічна форма перегородки
Чотири нековзкі присоски
Язички для легкого зняття присосок
Розміри: 31x31x22 см
Вага: 0.63 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 31 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик для купання |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 953,16 ₴

